Általános információk

Forumunkban felteheti kérdését, elmondhatja véleményét, illetve olvashatja mások hozzászólásait, kérdéseit, és az azokra adott válaszokat.

Kérdése van?
egészség garancia magyar formatervezési díj gyogyseged Facebook	feminashop aranyhajo-patika PatikaLibra Debranet Emag

Írjon nekünk!

Írja meg kérdését, véleményét.

captcha

A vendégkönyv moderálva van, azokat a bejegyzéseket, amelyek illetlen megjegyzéseket, szavakat tartalmaznak töröljük a listáról.

 
#125  e

van..

Vélemény hasznossága:  
 
 
#124  i

van

Vélemény hasznossága:  
 
 
#123  Halmai Gizella

Lassan két éve használom az intim zuhanyt a tejsavas kapszulával.A nőgyógyászom ajánlotta.Köszönöm neki és Önöknek, hogy kifejlesztették ezt a csodálatos terméket.Sajnos a problémám, hogy a kapszulához nehezen jutok hozzá. A gyógyszertárak nem tartják vagy nem rendelik, vagy nem tudják honnan rendelhetik meg.Már több gyógyszertárból küldtek el azzal, hogy megszűnt a termék gyártása. Hála annak, hogy nem adtam fel és megtaláltam ÖNÖKET a Net-en. Az info vonal végén nagyon készségesen állt az Úr rendelkezésemre és holnap már indul is hozzám a kis "konfortnövelő" csomag.KÖSZÖNÖM a gyorsaságot, emberséget, megértést Tisztelettel Tubi

Vélemény hasznossága:  
 
 
#122  Gajdos Katalin

Tisztelt holgyem/uram,

Itt az interneten olvastam a termekukrol es szeretnek vasarolnicsak az abaj hogy kulfoldon elek Angliaba es szeretnem megkerdezni hogy ide kikuldik e a termeket?
Itt sajnos nem kaphato ilyen termek ezert kerem a segitseget hogy ha lehet kikuldene-e?
Csak irja meg menny a plus postakoldseg.

Tisztelettel

Gajdos Katalin

Vélemény hasznossága:  
 
 
#121  Edcsi

Üdvözlöm! Azt szeretném megkérdezni, hogy a kapszulák 3 darabos kiszerelésben is kaphatóak? Mindkét fajta?

Vélemény hasznossága:  
 
Tel: +36 20-392 5656
E-mail: info@ladypharma.hu