Általános információk

Forumunkban felteheti kérdését, elmondhatja véleményét, illetve olvashatja mások hozzászólásait, kérdéseit, és az azokra adott válaszokat.

Kérdése van?
egészség garancia magyar formatervezési díj gyogyseged Facebook	feminashop aranyhajo-patika PatikaLibra Debranet Emag

Írjon nekünk!

Írja meg kérdését, véleményét.

captcha

A vendégkönyv moderálva van, azokat a bejegyzéseket, amelyek illetlen megjegyzéseket, szavakat tartalmaznak töröljük a listáról.

 
#121  Edcsi

Üdvözlöm! Azt szeretném megkérdezni, hogy a kapszulák 3 darabos kiszerelésben is kaphatóak? Mindkét fajta?

Vélemény hasznossága:  
 
 
#120  Ireland

I might be beantig a dead horse, but thank you for posting this!

Vélemény hasznossága:  
 
 
#119  Beatrice

It's a pleasure to find such rtaoinality in an answer. Welcome to the debate.

Vélemény hasznossága:  
 
 
#118  Norm

I'm out of league here. Too much brain power on dpislay!

Vélemény hasznossága:  
 
 
#117  Krisztina

Kedves LadyPharma és kedves Fórumozók.

Nemrég vásároltam meg ezt a terméket a nőgyógyászom ajánlására. El kel mondanom, hogy megdöbbenve tapasztaltam mennyire jó is ez a termék. Nekem nagyon makacs candida gombám van. De a termék használatával sokat javulok. Egyetlen félelmem csak a fertőtlenitéssel van. Hogyan tudom megfelelően fertőtleniteni? Én forró vizzel leöblitem kivül belül de az orvos azt modnta nem elég. Hogyan tudok neomagnolos fertőtlenítés csinálni? Fel kell oldanom a tablettát vizben és átöbliteni vele, vagy tegyem csak bele a forró vizbe a tablettával pár percre. Sajnos az orvosom sem tudta pontosan erre a választ.
Mindenkinek köszönöm a segitségét és válaszát.
Kriszta

Vélemény hasznossága:  
 
Tel: +36 20-392 5656
E-mail: info@ladypharma.hu