Általános információk

Forumunkban felteheti kérdését, elmondhatja véleményét, illetve olvashatja mások hozzászólásait, kérdéseit, és az azokra adott válaszokat.

Kérdése van?
egészség garancia magyar formatervezési díj gyogyseged Facebook	feminashop aranyhajo-patika PatikaLibra Debranet Emag

Írjon nekünk!

Írja meg kérdését, véleményét.

captcha

A vendégkönyv moderálva van, azokat a bejegyzéseket, amelyek illetlen megjegyzéseket, szavakat tartalmaznak töröljük a listáról.

 
#105  Gina

Kedves Ancsa!

Én egy pici intim mosakodót használok hozzá. Szerintem semleges tusfürdő is megteszi.
Az ellazulás fontosabb, ha az sikerül, nem kell tusfürdő sem.
Annyira vékony és "ergonómikus" a kezelőfej formája, hogy abszolút nem okoz nehézséget vagy fájdalmat a felhelyezése (egy picit fura érzés persze, de egyáltalán nem vészes).

Ha végeztél az öblítéssel, és elmész WC-re, mindenképpen érdemes várnod egy picit, amíg teljesen kiürül a víz. Ez tapasztalatom szerint 3-4 perc max. Ha utána még elmész zuhanyozni, az az idő bőven elég ahhoz, hogy ne érjen meglepetés, ha elmész otthonról.
De az első 1-2 alkalom során ki fogod tapasztalni és onnantól már nem fogsz tartani tőle!

Vélemény hasznossága:  
 
 
#104  Ancsa

Még azt felejtettem el megkérdezni, hogy mikor "rászánod" magad az öblítésre (beöntésre), csak egyszer csinálod vagy többször megismétled?

Vélemény hasznossága:  
 
 
#103  Ancsa

Kedves Gina!

Köszönöm, hogy elmondtad tapasztalataidat. :)
Egy kicsit félek tőle, de nagyon szeretném kipróbálni.
Orsi azt írta, hogy nem árt használni síkosítót felhelyezésnél.
Te hogy vagy ezzel? Kell? Félek, hogy ha veszek még egy fejet nem tudom majd felhelyezni, meg hogy mi várható majd az öblítés közben, után stb. Nem marad a popsiban víz? Mert ha mondjuk el kell mennem itthonról nem szeretnék kellemetlen helyzetbe kerülni.

Eloszlatnád félelmeimet? Mire számíthatok?

Köszi

Vélemény hasznossága:  
 
 
#102  Gina

Kedves Ancsa!

Ha megengeded, a 101-es kommentedben feltett kérdésedre elmondom szívesen az én tapasztalatomat.

Kb. 1 hónapja én is beszereztem egy plusz kezelőfejet popsihoz.
Először kicsit ódzkodtam a dologtól (ki szereti a beöntést??), de a használattal rájöttem, hogy ha már, akkor ez a legkellemesebb általam ismert módja.

Ebben az időszakban heti szinten használtam, 2-3 alkalommal.
A tavaszi méregtelenítő kúra miatt kezdtem el, annak kiegészítéseként. Reggel zuhanyozás előtt öblítek sima langyos vízzel, szerintem nem tart tovább 50-60 mp-nél, nem tudom pontosan. Érzésre, amíg az ember tudja tartani.

Ha már nem méregtelenítek, akkor is öblítek, csak ritkábban (hetente, vagy amikor szükségét érzem).

Remélem, segítettem. Én ajánlom, próbáld ki bátran!

Vélemény hasznossága:  
 
 
#101  Gina

Kedves Ladypharma!
Nagyon örülök, hogy egy jó évvel ezelőtt ismerősöm felhívta a figyelmemet termékükre.
Ekkor már kb.két éve kerestem egy zuhanycsőre szerelhető intim öblítőt (valamiért fel sem merült bennem, hogy kézi pumpásat vegyek), de nem akadtam rá a DM-ben, ahol rendszeresen vásárolok.

Amióta használom, új korszakot jelent az intim tisztálkodásban.

Szerencsés vagyok, mert nem volt nagyobb nőgyógyászati problémám, időnként előforduló hüvelyi folyástól és ezzel járó diszkomfort-érzéstől eltekintve.
Ezt szerettem volna elkerülni, megelőzni.
Amióta a LPH intimzuhanyt használom, szinte semmilyen gondom nincs. Hetente-kéthetente megelőző tejsavas öblítést végzek a tisztálkodás részeként, és menzesz, intim együttlét után.
Az első, egy menzesz elmúltával végzett öblítés okozott meglepetéseket! Azóta ki nem hagynám.

Azért tartottam fontosnak megosztani Önökkel és az ide betérő hölgyekkel, mert fontos lenne megismertetni a többi nővel is ezt az intimzuhanyt.
Sok problémától megkímélnék magukat, ha tudnák, hogy van egy ilyen jó minőségű segédeszköz, ami kiváló megelőzésre, és hatalmas segítség, ha érezzük, hogy valami gond van, mert csíp, viszket.

De a saját példámból tudom, hogy még úgy sem volt könnyű rátalálni, hogy kifejezetten kerestem!
Segítenünk kellene a többi nőnek, barátnőnek is, hogy rátaláljon.
Sok sikert ehhez! Én rajta leszek és népszerűsítem!

Kedves Gina!

Köszönjük, hogy megírta pozitív tapasztalatát ezáltal is segítve munkánkat, hogy egyre több hölgy ismerje meg az IntimZuhany használatát!

Minden további népszerűsítő tevékenységét is köszönettel és örömmel fogadjuk!

Üdvözlettel:

Marianna

Vélemény hasznossága:  
 
Tel: +36 20-392 5656
E-mail: info@ladypharma.hu