Általános információk

Forumunkban felteheti kérdését, elmondhatja véleményét, illetve olvashatja mások hozzászólásait, kérdéseit, és az azokra adott válaszokat.

Kérdése van?
egészség garancia magyar formatervezési díj gyogyseged Facebook	feminashop aranyhajo-patika PatikaLibra Debranet Emag

Írjon nekünk!

Írja meg kérdését, véleményét.

captcha

A vendégkönyv moderálva van, azokat a bejegyzéseket, amelyek illetlen megjegyzéseket, szavakat tartalmaznak töröljük a listáról.

 
#101  Gina

Kedves Ladypharma!
Nagyon örülök, hogy egy jó évvel ezelőtt ismerősöm felhívta a figyelmemet termékükre.
Ekkor már kb.két éve kerestem egy zuhanycsőre szerelhető intim öblítőt (valamiért fel sem merült bennem, hogy kézi pumpásat vegyek), de nem akadtam rá a DM-ben, ahol rendszeresen vásárolok.

Amióta használom, új korszakot jelent az intim tisztálkodásban.

Szerencsés vagyok, mert nem volt nagyobb nőgyógyászati problémám, időnként előforduló hüvelyi folyástól és ezzel járó diszkomfort-érzéstől eltekintve.
Ezt szerettem volna elkerülni, megelőzni.
Amióta a LPH intimzuhanyt használom, szinte semmilyen gondom nincs. Hetente-kéthetente megelőző tejsavas öblítést végzek a tisztálkodás részeként, és menzesz, intim együttlét után.
Az első, egy menzesz elmúltával végzett öblítés okozott meglepetéseket! Azóta ki nem hagynám.

Azért tartottam fontosnak megosztani Önökkel és az ide betérő hölgyekkel, mert fontos lenne megismertetni a többi nővel is ezt az intimzuhanyt.
Sok problémától megkímélnék magukat, ha tudnák, hogy van egy ilyen jó minőségű segédeszköz, ami kiváló megelőzésre, és hatalmas segítség, ha érezzük, hogy valami gond van, mert csíp, viszket.

De a saját példámból tudom, hogy még úgy sem volt könnyű rátalálni, hogy kifejezetten kerestem!
Segítenünk kellene a többi nőnek, barátnőnek is, hogy rátaláljon.
Sok sikert ehhez! Én rajta leszek és népszerűsítem!

Kedves Gina!

Köszönjük, hogy megírta pozitív tapasztalatát ezáltal is segítve munkánkat, hogy egyre több hölgy ismerje meg az IntimZuhany használatát!

Minden további népszerűsítő tevékenységét is köszönettel és örömmel fogadjuk!

Üdvözlettel:

Marianna

Vélemény hasznossága:  
 
 
#100  Ancsa

Természetesen a popsiban lévő használatra gondoltam.

Vélemény hasznossága:  
 
 
#99  Ancsa

Kedves Orsi!
Köszi a választ! Én is gondolkozom rajta, hogy veszek egy kezelőfejet a popsimhoz.
Azt még megkérdezhetem, hogy Te milyen alkalomból és milyen rendszerességgel használod? Napi szinten? És mennyi ideig öblítesz vele? Csak vízzel?

Bocs a sok kérdésért, csak nagyon érdekel.
Ancsa

Vélemény hasznossága:  
 
 
#98  Orsi

Kedves Ancsa!
Igen, a plusz kezelőfejet a popsimhoz vettem.
Tapasztalatként talán annyit tudnék elmondani, hogy jó szolgálatot tesz egy kis síkosító (a megfelelő ellazulás mellett), hiszen így könnyebben használható az eszköz. Megfelelően tisztít, én meg vagyok elégedve vele.
Orsi

Vélemény hasznossága:  
 
 
#97  Ancsa

Kedves 94-es Orsi hozzászóló!
A plusz kezelőfejet popsihoz szeretnéd? Kíváncsi lennék a tapasztalataidra, ha ez lehetséges.

Köszi, Ancsa

Vélemény hasznossága:  
 
Tel: +36 20-392 5656
E-mail: info@ladypharma.hu